Алёна Сибирякова

Управляющий партнер Группы компаний Rost Group, входит в состав Украинского клуба АСПЕН (г. Киев), дипломированный член CIPR

С точки зрения деятельности, событие - это действие

Новости

Ринок інтернет-реклами налаштований оптимістично

28 липня 2014


ІнАУ починає підбивати підсумки першого півріччя на інтернет-рекламному ринку.
Як і очікувалося, ще у кінці 2013 року зріс попит на відеорекламу. Нестачу якісного українського відеоконтенту рекламодавці продовжують замінювати контент-ролами. Крім того, багато великих рекламодавці, як і на початку 2014-го, відмовляються купувати медійну рекламу на новинних ресурсах через негативний характер новин.

Втрати інтернет-аудиторії, пов'язані з окупацією Криму і веденням бойових дій на південному сході України, скоротили число споживачів реклами мінімум на 16,7% (за оцінкою генерального директора Factum Group Ukraine Івана Дубинського).

Не слід ігнорувати і той факт, що за даними Державної служби статистики, і у відносно благополучній частині країни розміри середньої заробітної плати у 2014-му році скоротилися на 5,4% (у Києві на 5,5%).

Дослідження деяких компаній свідчать про нібито масову відмову українських користувачів Інтернету від російських інтернет-ресурсів. Однак, за даними авторитетних дослідників найбільш відвідуваними сайтами після Google, як і раніше залишаються «Вконтакте» і Mail.ru.

Представники рекламних агентств не втрачають оптимізму, але відзначають, що їхні клієнти просять обмежувати покази в проблемних регіонах.

Комітет ІнАУ з питань інтернет-реклами виконав 1-й етап дослідження ринку медійної інтернет-реклами за підсумками 1-го півріччя 2014 Предметом дослідження став обсяг грошових коштів, що направляється рекламодавцями на сегменти медійної інтернет-реклами, орієнтованої на українську інтернет-аудиторію.

За підсумками 1-го етапу досліджень були визначені частки окремих сегментів ринку медійної інтернет-реклами.

Детальніше...

Наши партнеры