Алёна Сибирякова

Управляющий партнер Группы компаний Rost Group, входит в состав Украинского клуба АСПЕН (г. Киев), дипломированный член CIPR

С точки зрения деятельности, событие - это действие

Новости

Найбільші рекламодавці вкладати більше коштів у рекламу на ПК, ніж на мобільні пристрої

28 липня 2014


Аналітична компанія Adomic опублікувала звіт по мобільній рекламі за другий квартал 2014. Він охоплює широкий спектр показників: рейтинги мобільних рекламодавців, форматів оголошень і програмних засобів при покупках онлайн або з мобільних пристроїв.

Кращим мобільним рекламодавцем в США став Progressive Insurance. Microsoft зайняв третє місце, Amazon - дев'яте. Перевагу рекламі на мобільних пристроях надали Amazon і TransUnion. Роздрібні продавці, що використовують інтернет на десктопах, очолюють рейтинг витрат.

Існує значний розрив між витратами великих рекламодавців на розміщення реклами на ПК і на мобільних пристроях. American Express, наприклад, був кращим рекламодавцем на ПК і лише 30-м - на мобільних пристроях. Цей дисбаланс вимагає швидкої корекції, оскільки дві третини користувачів звертають увагу на рекламу у своїх мобільних пристроях.

Троє з п'яти кращих мобільних креативних фахівців представляють Progressive Insurance.
Рекламний блок для планшетів розміром 300 × 250 використовується у 54% випадків. Третина оголошень на мобільних телефонах представлена у розмірі 320 × 50.

Детальніше...

Наши партнеры