Алёна Сибирякова

Управляющий партнер Группы компаний Rost Group, входит в состав Украинского клуба АСПЕН (г. Киев), дипломированный член CIPR

С точки зрения деятельности, событие - это действие

Новости

Дослідження визначило, яка реклама приваблює більше уваги – digital чи друкована

04 липня 2014


Компанія GfK MRI провела дослідження, у ході якого проаналізувала ефект від рекламних оголошень в електронних версіях журналів і з'ясувала, що digital-реклама запам'ятовується не гірше друкованої.

Згідно з дослідженням, середній рівень запам'ятовування digital- та друкованої реклами у журналах практично не відрізняється і становить 52%. Найяскравіші оголошення залишаються у пам'яті приблизно у 80% читачів.

Як повідомляє AdAge, реклама в інтернет-версіях журналів має велику перевагу - інтерактивні можливості, які, безумовно, здатні привернути увагу більшої кількості людей.
У ході дослідження експерти проаналізували близько 29 тис. рекламних оголошень у 805 електронних версіях різних журналів за 2013 рік. Щоб дізнатися думку користувачів, було запущено онлайн-опитування, в якому читачам пропонувалося поставити оцінку побаченій рекламі і розповісти, які оголошення вони запам'ятали.

Оцінки виявилися дуже високими - "5" і "6" за шестибальною шкалою. З'ясувалося, що більшість читачів інтернет-версій журналів - це молоді люди з хорошим достатком: 48% з них отримують більше $ 75 тис. на рік, і 52% - аудиторія від 18 до 34 років.

"Ми з'ясували, що люди читають журнали не тільки заради статей, а й заради реклами. Наше дослідження показало, що digital-реклама дуже популярна і привертає велику увагу з боку читачів", - зазначив віце-президент GfK Міккі Галин.

Джерело

Наши партнеры