Алёна Сибирякова

Управляющий партнер Группы компаний Rost Group, входит в состав Украинского клуба АСПЕН (г. Киев), дипломированный член CIPR

С точки зрения деятельности, событие - это действие

Новости

8 прикладів того, як відомі бренди змусили працювати мобільний маркетинг

20 червня 2014Мобільний маркетинг все ще є індустрією, що розвивається, і це змушує кампанії, що займаються їм, постійно шукати нові способи взаємодії з користувачами.
Якщо дивитися тільки з позицій кліків і конверсії, то мобільні оголошення не завжди забезпечують достатню кількість повернень на сайт, так що завдання мобільних рекламних мереж - продовжувати працювати над поліпшенням рекламних блоків і одночасно переконувати маркетологів, що все це необхідно не тільки для кліків.
Щоб краще розібратися в цьому питанні, звернемося до 8 мобільних рекламних кампаній, показали високі результати.
Зимова колекція Macy
Macy використовували мультимедійну мобільну рекламу для підвищення впізнаваності бренду і напрямків споживчих переваг у бік своєї зимової колекції.
Мультимедійна мобільна реклама була націлена на жінок 25-54 років, що використовують iPad, і дозволила клієнтам переглядати брендовані відео і каталоги товарів, а також давала доступ до магазину прямо з рекламного блоку.
Крім цього, на сайті були розміщені елементи calls-to-action, що запрошують відвідувачів вступити в співтовариства Macy в Facebook і Twitter.
В результаті кампанії купівельні наміри зросли на 134%.
Додаток для молодих водіїв від Co-operative
Для просування своєї телематичної технології, що винагороджує акуратних водіїв більш низькими страховими внесками, Co-operative створили додаток для смартфона, що дозволяє тестувати систему перед покупкою.
Co-op використовували мобільну рекламу для підвищення впізнаваності та кількості завантажень додатків серед водіїв у віці 18-24 років.
У ході роботи з Mediacom було прийнято рішення про багатоплановий підход до реклами. Так, були задіяні мобільні біржі оголошень, мобільний додаток Facebook для установки оголошень та MMS-реклама, орієнтована на людей, ідентифікованих як автолюбителі.
За перший тиждень додаток було завантажено понад 1100 разів, перевищивши мету (100 за тиждень) більш ніж на 1000%. Всього протягом перших чотирьох тижнів воно було завантажено понад 3500 разів.
Спочатку була встановлена вартість скачування в 31,88 £, але вже протягом перших чотирьох тижнів була досягнута відмітка в 0,91?.
Впізнаваність бренду Gillette
Це дуже незвичайна рекламна кампанія, але вона принесла Gillette гідні результати.
Суть кампанії полягала в мультимедійній мобільній рекламі, що закликає користувачів «почати гонку». Була запущена інтерактивна гра, у ході якої люди повинні були поголити гонщика Формули 1 Бруно Сенна, використовуючи бритву в формі машини.
Потім користувачі могли придбати бритву всередині рекламного блоку або поділитися грою у соціальних медіа.
Оголошення були орієнтовані на чоловіків із середнім або високим доходом і досягли CTR, більше ніж у два рази перевищив галузеві стандарти.
Більше 20% користувачів, що вступили в гру, завершили її. Але складно сказати, який вплив це справило на впізнаваність.
"Реклама" свинячого грипу від Boots
Пам'ятайте паніку з приводу свинячого грипу? Багато галасу з нічого, але зате це дало цікавий кейс по мобільній рекламі.
Boots використовували різні мобільні тактики, щоб дати людям доступ до інформації про вірус, що їх цікавить, а також заохочували використання інструменту пошуку найближчої аптеки мережі.
Вони розробили простий путівник по мобільному сайту, що містить інформацію про симптоми свинячого грипу і способи профілактики, а потім стали приводити трафік за допомогою таргетированной мобільної реклами по Vodafone Live!, O2 Active і m.RTEIt.
На жаль, конкретної статистики успішності кампанії немає, хоча самі Boots стверджували, що оголошення були «дуже ефективними» у плані переходів на сайт.
Boots також просували сайт за допомогою SMS, даючи споживачам можливість реагувати і отримувати актуальну інформацію про місцезнаходження прилеглої аптеки.
Нова гра про Соника від Sega
Щоб відсвяткувати двадцятиріччя Їжачка Соника, Sega випустила нову гру для iOS під назвою Sonic & Sega All-Stars Racing.
Для охоплення цільової аудиторії (геймери у віці 14-34 років) inMobi запустили мультимедійну рекламу на пристроях iOS в Північній Америці.
Оголошення перенаправляли користувачів на динамічну посадкову сторінку з трейлерами гри і пропозицією встановити її.
CTR досяг 0,9%, а гра зайняла перше місце в App Store, але немає даних про те, скільки завантажень було скоєно безпосередньо через мобільні оголошення.
Відеореклама North Face
North Face використовували свою першу мобільну рекламну кампанію для підвищення впізнаваності бренду серед чоловіків 18-34 років у Німеччині та Італії.
Спільно з Millennial Media вони використовували повноекранне інтерактивне відео, розміщене в додатках, які були популярні серед цільової аудиторії.
Мета кампанії - отримати результативні перегляди, однак користувачі все ж могли закрити відео через 7,5 секунд.
Після перегляду відео користувачам пропонувалося на вибір 4 дії. Серед них - перехід на сайти місцевих представництв компанії або на загальну сторінку в Facebook. Також був варіант з відтворенням відео.
Кампанія зібрала понад 319 тисяч результативних переглядів в Німеччині та 114000 в Італії. Це призвело до зростання залученості на сайтах North Face на 9,5% у Німеччині і 8,5% в Італії.
Саме відео теж виявилося досить популярним: 33% глядачів з Німеччини подивилися його двічі, в Італії ця цифра склала 19%.
Nokia Lumia 1020
Для просування запуску Nokia Lumia 1020 у Німеччині компанія Microsoft створила інтерактивну рекламу, що дозволила людям протестувати функції камери телефону.
Реклама була націлена на людей у віці 18-35 років, що цікавляться технологіями і дизайном і орієнтуються при виборі продукту на спортивні змагання, технології, ігри, розваги, моду і т. д.
Також кампанія була орієнтована на людей, що використовують товари конкурентів.
Після того як був здійснений клік по банеру, фотографія відображалася на Nokia Lumia, з якою користувач міг взаємодіяти, щоб на власному досвіді оцінити високе розширення камери.
Потім користувачі могли перейти на оптимізовану під мобільні пристрої посадкову сторінку і отримати більше інформації про продукт.
Реклама збільшила рівень залученості на 3,23% і на 8,63% - кількість людей, які перейшли на сайт з банера.
Capital Radio
Лондонська радіостанція Capital FM задалася метою підвищити кількість завантажень свого додатку для iPhone в рамках стратегії по збільшенню числа радіослухачів і визначенню вартості залучення клієнта.
Вони використовували геотаргетинг, щоб отримати доступ до більш ніж 1 млн користувачів iOS Великобританії через рекламну мережу AdMobile.
Друга мета полягала у досягненні високого рейтингу в App Store. Так, в останній день кампанії були серйозно збільшені витрати на рекламу, а також оптимізовано розміщення оголошень з використанням аналітики в режимі реального часу.
Результати кампанії:
• Додаток Capital FM перемістився у рейтингу App Store по Великобританії з 10 на 5 місце в категорії Музика.
• Середній CTR за чотири тижні проведення кампанії склав 1,35%.
• Конверсія дорівнювала в середньому 8%.
• Більше 24 000 користувачів відвідали сторінку завантаження програми Capital FM в App Store.

Подробнее

Наши партнеры